Volný poukaz na simulátor dle vlastního výběru

Volný poukaz na kterýkoliv z našich simulátorů ve Vámi zvolené hodnotě. Obdarovaný se tak může sám rozhodnout, který program z naší nabídky si vybere. Aktuálně máme v nabídce simulátory Boeing 737MAX, F/A-18 Hornet, Supermarine Spitfire, Messerschmitt Bf 109, F-16 Fighting Falcon a Pohyblivý simulátor s VR, kde můžete létat třeba na vrtulníku.

Výběr probíhá buď přímo na stránce rezervace, nebo pomocí našeho eshopu zadáním nové objednávky a slevového kupónu z tohoto Volného poukazu (postup využití).

Je nutné využít celou hodnotu poukazu při jedné objednávce (je možné zakoupit i více různých programů na jednu objednávku), případný rozdíl v ceně dražšího programu je možno doplatit novou platbou. Při vybrání levnějšího programu délku prodloužíme pro využití celé částky.

Nejste si jistí, jak probíhá nákup nebo rezervace termínu? Více najdete v sekci časté dotazy.

Vyberte hodnotu poukazu


5 hvězdiček to je hodnocení od našich zákazníků na Facebooku

Časté dotazy

Poukaz je možné zakoupit na tomto webu, kdy poukaz dostanete okamžitě po platbě do emailu jako obrázek pro vytištění. Platba je možná kartou nebo bankovním převodem.

Dále je možné vytištěný poukaz koupit i fyzicky v cukrárně Cukrové nebe (Orlí 516/20, Brno-střed), není potřeba dopředu objednávat přes náš web. Na místě je možné platit hotově i kartou. Otevírací doba je každý den 8:00 – 18:00, o víkendu 10:00 – 17:00.

Poukaz Vám přijde na zadaný email po dokončení objednávky, buď po úspěšné platbě kartou (okamžitě), nebo po připsání platby na náš účet (obvykle 1-2 dny).

Platnost poukazu je 11 měsíců od zakoupení. Platnost se počítá vždy ode dne nákupu a je vyznačená na poukazu.

Na každém poukazu je specifický Kód poukazu, který je potřeba zadat na stránce rezervace. Vyberete si dostupný termín, vyplňte formulář a zvolte rezervovat. Rezervaci Vám následně potvrdíme na email. Přijďte v zarezervovaném čase a užijte si let.

Ano, poukaz je určený pro 1 osobu, která létá a až 3 další osoby, které mohou fotit, natáčet, nebo sledovat zážitek ze sedačky.

Během celého letu je možné fotit a natáčet na vlastní mobil nebo kameru. Po skončení zážitku Vám navíc nachystáme rekvizity pro dokonalou památku z kokpitu.

Dárkové poukazy zakoupené přes náš web zasíláme zdarma na email pro vlastní vytisknutí ve formátu jpg. Můžete zvolit i zaslání dárkového balení poštou za 150Kč.

Dále je možné vytištěný poukaz koupit i fyzicky v cukrárně Cukrové nebe (Orlí 516/20, Brno-střed), není potřeba dopředu objednávat přes náš web. Na místě je možné platit hotově i kartou. Otevírací doba je každý den 8:00 – 18:00, o víkendu 10:00 – 17:00.

Pilotování není žádná raketová věda, díky zkušeným instruktorům to zvládne opravdu každý. Každý program obsahuje podrobnou instruktáž, kde Vám vše ukážeme a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Děti mohou vyzkoušet pilotování pouze v doprovodu rodičů, z důvodu reálných rozměrů kokpitu a dosáhnutí na ovladače je možné, že budou muset sedět na klíně svého doprovodu.

Naše simulátory jsou velmi přesné repliky skutečných kokpitů. Pro zobrazení okolní krajiny využíváme projekci na velká zakulacená plátna. Dokážeme simulovat různé denní doby, počasí i poruchy stoje. U vojenských letadel pak samozřejmě i využití výzbroje.

Pro lepší představu navštivte stránky jednotlivých simulátoru.

V současné době jsou všechny naše simulátory upevněny na pevné podložce. Důvod je prostý, levné pohyblivé simulátory (naklápěcí sedačka) neposkytují věrohodný pocit z letu a kvalitní naklápěcí plošiny pro celý kokpit se pohybují v řádech milionů korun.

Díky projekci na velké zakulacené plátno má však většina lidí pocit, jako by se simulátor opravdu pohyboval.

Ano, všichni naši instruktoři dokáži provést celým zážitkem i v angličtině.