Volný poukaz na simulátor dle vlastního výběru

1. Vyberte si simulátor (nahoře v menu Simulátory)

2. Vyberte si délku programu (je možné i doplatit)

3. Klikněte na koupit let (cokoliv kromě Volného poukazu)

4. Vyplňte údaje v pokladně

5. Použijte Váš kód poukazu jako kupón (slevu) tlačítkem: Máte kupón? Klikněte zde a zadejte Váš kód.

6. Odešlete objednávku

7. Po vyřízení Vám přijde nový poukaz již na konkrétní program s kódem pro rezervaci termínu

8. Kód z nového poukazu na konkrétní simulátor zadejte na stránce rezervace, vyberte si termín a přjďte létat

5 hvězdiček to je hodnocení od našich zákazníků na Facebooku

Časté dotazy

Poukaz je možné zakoupit na tomto webu, kdy poukaz dostanete okamžitě po platbě do emailu jako obrázek pro vytištění. Platba je možná kartou nebo bankovním převodem.

Dále je možné vytištěný poukaz koupit i na místě v cukrárně Cukrové nebe (stejná adresa), není potřeba dopředu objednávat přes náš web. Na místě je možné platit hotově i kartou. Poukazy na nové simulátory F/A-18 a Spitfire budou v cukrárně v prodeji od 23.11.2019.

Poukaz Vám přijde na zadaný email po dokončení objednávky, buď po úspěšné platbě kartou (okamžitě), nebo po připsání platby na náš účet (obvykle 1-2 dny).

Platnost poukazu je 11 měsíců od zakoupení. Platnost se počítá vždy ode dne nákupu a je vyznačená na poukazu.

Na každém poukazu je specifický Kód poukazu, který je potřeba zadat na stránce rezervace. Vyberete si dostupný termín, vyplňte formulář a zvolte rezervovat. Rezervaci Vám následně potvrdíme na email. Přijďte v zarezervovaném čase a užijte si let.

Ano, poukaz je určený pro 1 osobu, která létá a až 3 další osoby, které mohou fotit, natáčet, nebo sledovat zážitek ze sedačky.

Během celého letu je možné fotit a natáčet na vlastní mobil nebo kameru. Po skončení zážitku Vám navíc nachystáme rekvizity pro dokonalou památku z kokpitu.

Dárkové poukazy zakoupené přes náš web zasíláme zdarma na email pro vlastní vytisknutí ve formátu jpg.

Je možné se taky zastavit v cukrárně Cukrové nebe (stejná budova) a vytištěný poukaz si koupit osobně s platbou hotově i kartou. Při osobním vyzvednutí není potřeba předchozí objednávky.

Pilotování není žádná raketová věda, díky zkušeným instruktorům to zvládne opravdu každý. Každý program obsahuje podrobnou instruktáž, kde Vám vše ukážeme a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Děti mohou vyzkoušet pilotování pouze v doprovodu rodičů, z důvodu reálných rozměrů kokpitu a dosáhnutí na ovladače je možné, že budou muset sedět na klíně svého doprovodu.

Naše simulátory jsou velmi přesné repliky skutečných kokpitů. Pro zobrazení okolní krajiny využíváme projekci na velká zakulacená plátna. Dokážeme simulovat různé denní doby, počasí i poruchy stoje. U vojenských letadel pak samozřejmě i využití výzbroje.

Pro lepší představu navštivte stránky jednotlivých simulátoru.

V současné době jsou všechny naše simulátory upevněny na pevné podložce. Důvod je prostý, levné pohyblivé simulátory (naklápěcí sedačka) neposkytují věrohodný pocit z letu a kvalitní naklápěcí plošiny pro celý kokpit se pohybují v řádech milionů korun.

Díky projekci na velké zakulacené plátno má však většina lidí pocit, jako by se simulátor opravdu pohyboval.

Ano, všichni naši instruktoři dokáži provést celým zážitkem i v angličtině.