Budpilot.cz | Letecké simulátory Brno
Splňte si sen být pilotem v našich simulátorech a zjistěte, co zažívají piloti při vzletu, přistání i krizových situacích! Kokpity jsou věrnými kopiemi skutečných strojů a naši instruktoři rádi zodpoví všechny vaše dotazy.
pilot, budpilot, buď pilot, simulator, simulátor, létání, zážitek, pro, muže, letecký simulátor, letadlo, trenažer, simulace, letu, let, aviatika, pilotem na zkoušku,dárek na vánoce, k vánocům, narozeniny, narozeninový, netradiční, originální, jedinečný, moderní, prostředí, interiér, design, poukaz, poukazy, dárkový, akce, firemní akce, teambuilding, párty, brno, reálný
14869
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14869,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Splň si sen a buď pilotem v našich simulátorech

POJĎTE SI S NÁMI ZALÉTAT

Zjistěte, co zažívají piloti při vzletu, přistání i krizových situacích. Naše kokpity jsou věrnými kopiemi skutečných strojů a venkovní krajina promítaná na zakulacené plátno je tak reálná, až nebudete věřit, že nesedíte v opravdové pilotní kabině.

Co můžete očekávat?

+ Nevšední zážitek vhodný nejen pro fanoušky létání

+ Skvělá možnost dát let na simulátoru jako dárek

+ Vysoce realistické kokpity postavené ve spolupráci s piloty

+ Možnost zvolení letiště, počasí, denní doby letu i případné poruchy

+ Zkušení instruktoři rádi zodpoví všechny Vaše dotazy

+ Moderní prostory v centru Brna u Konečného náměstí

Nabízíme i možnost uspořádání firemních a soukromých akcí. Pro více informací pokračujte zde.

JAK TO U NÁS VYPADÁ?

O NÁS

Buď Pilot crew

     Řízení letadla je úžasný zážitek, který ale doopravdy zažije jen hrstka lidí, kteří splní náročný výcvik. Proto nás napadlo postavit letecký simulátor, kde by si pilotování letadla mohl vyzkoušet každý.   

     Naštěstí o tom něco málo víme, Dominik  je aktivní pilot Boeingu 737NG a Vojta velký letecký nadšenec a programátor. Dali jsme tedy hlavy dohromady a vybudovali v Brně rovnou simulátorové centrum s několika různými kokpity od dopravního letounu po stíhačku, aby si každý přišel na své.

     Budeme rádi, když si s námi přijdete zalétat a zažít, jaké to je mít alespoň na chvíli hlavu v oblacích.